TTO Sellotejp 15×33, 1/1

0.20

TTO Sellotejp 15×33, 1/1

Përshkrimi

Ngjitës standard në formë shiriti, i cili ka përdorim të gjerë në të gjitha sferat e përditshmërisë sonë. Shiriti (ngjitësi) ka gjerësi prej 15 mm dhe gjatësi prej 33 m.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Sellotejp 15×33, 1/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *