TTO Raft per dok. pvc 1/1 transp.

1.80

TTO Raft per dok. pvc 1/1 transp.

Përshkrimi

Raft për dokumente, nga plastika e fortë, që mund të vendoset edhe horizontalisht edhe vertikalisht. Raftet kanë dizajn ergonomik dhe janë transparentë. Dimensionet e jashtme të raftit janë: 255x65x345mm, kurse ato të brendshme: 244x43x325mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Raft per dok. pvc 1/1 transp.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *