TTO Marker perm. zeze Chisel

0.32

TTO Marker perm. zeze Chisel

Kodi i produktit: dh088 Kategorite , , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Marker për shkrim me kualitet të lartë, me ngjyrë që nuk thahet lehtë dhe jo-toksike. Gjurma që lë ky marker ka gjerësi 4 mm, ndërsa kapaciteti i shkrimit (në rreshta)arrin deri në 300m Markeri ka ngjyrë të kuqe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Marker perm. zeze Chisel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *