TTO Marker perm. zeze Bullet

0.32

TTO Marker perm. zeze Bullet

Kodi i produktit: dh087 Kategorite , , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Marker për shkrim me kualitet të lartë, me ngjyrë që nuk thahet lehtë dhe jo-toksike. Gjurma që lë ky marker ka gjerësi 4 mm, ndërsa kapaciteti i shkrimit (në rreshta)arrin deri në 300m Markeri ka ngjyrë të zezë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Marker perm. zeze Bullet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *