TTO Marker perm. kaltert Chisel

0.32

TTO Marker perm. kaltert Chisel

Shiko listën e dëshirave
Kodi i produktit: dh085 Kategorite , , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Marker për shkrim me kualitet të lartë, me ngjyrë që nuk thahet lehtë dhe jo-toksike. Gjurma që lë ky marker ka gjerësi 4 mm, ndërsa kapaciteti i shkrimit (në rreshta)arrin deri në 300m Markeri ka ngjyrë të kaltër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Marker perm. kaltert Chisel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *