TTO Magneta 30mm, 5/1

0.70

TTO Magneta 30mm, 5/1

Përshkrimi

Magnetë të fuqishëm me pamje elegante , të cilët mund të qojnë peshë deri në 15g dhe kanë diametër prej 30mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Magneta 30mm, 5/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *