TTO Laps kimik I Love You

0.30

TTO Laps kimik I Love You

Përshkrimi

Stilolaps me trup plastike e dizajn me mesazh “I Love You”, kapacitet shkrimi deri në 1200m dhe me trashësi 0.7mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Laps kimik I Love You”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *