TTO Laps kimik Happy Colors

0.45

TTO Laps kimik Happy Colors

Përshkrimi

Stilolaps me trup të mbështjellur me gomë për bartje dhe shkrim sa më të lehtë, kualitetit të lartë zvicerian. Ky stilolaps ka kapacitet shkrimi deri në 600m dhe trashësi shkrimi 1.0mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Laps kimik Happy Colors”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *