TTO Laps kimik display col.

0.30

TTO Laps kimik display col.

Përshkrimi

Stilolaps me trup plastike, kapacitet shkrimi deri në 1200m dhe me trashësi 0.7mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Laps kimik display col.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *