TTO Laps kimik Classic 0.7

0.25

TTO Laps kimik Classic 0.7

Përshkrimi

Stilolaps me trup plastike, kapacitet shkrimi deri në 1000m dhe me trashësi 0.7mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Laps kimik Classic 0.7”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *