TTO Laps kimik Basic 4/1

0.60

TTO Laps kimik Basic 4/1

Përshkrimi

Set i përbërë nga 4 stilolpasa me trup plastike dhe ngjyra të ndryshme, dy të kaltër, një i zi dhe një i kuq. Secili nga stilolapsat ka kapacitet shkrimi deri në 800mm dhe trashësi shkrimi 1.0mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Laps kimik Basic 4/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *