TTO Laps kimik 3in1

0.45

TTO Laps kimik 3in1

Përshkrimi

Stilolaps me trup plastike dhe me tre fyshta me ngjyra të ndryshme: të kaltër, kuqe dhe të zezë që mund të rimbushen kurdoherë. Çdo fysht ka kapacitet shkrimi deri në 800m me trashësi 0.7mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Laps kimik 3in1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *