TTO Laps kimik 1/2 col

0.70

TTO Laps kimik 1/2 col.

Përshkrimi

Stilolaps me trup plastike, kapacitet shkrimi deri në 1200m dhe me trashësi 0.7mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Laps kimik 1/2 col”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *