TTO Kalkulator DG-800

3.30

TTO Kalkulator DG-800
Kodi i produktit: dh056 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Kalkulator me kualitet të lartë dhe material të qëndrueshëm, me shfaqje të 12 numrave në ekranin e tij. Ky kalkulator është edhe solar edhe me bateri si dhe ka dimensione prej  132 x 102 x 26mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Kalkulator DG-800”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *