TTO Kalkulator DG-555M

2.80

TTO Kalkulator DG-555M
Kodi i produktit: dh054 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Kalkulator xhepi, me kualitet të lartë dhe material të qëndrueshëm, me shfaqje të 12 numrave në ekranin e tij. Ky kalkulator i takon modelit DG-555M

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Kalkulator DG-555M”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *