TTO Kalkulator DG-1020

4.80

TTO Kalkulator DG-1020
Kodi i produktit: dh053 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Kalkulator shkencor , me kualitet të lartë dhe material të qëndrueshëm, me shfaqje të 12 numrave në ekranin e tij, me shfaqje 2 rreshtore. Ky kalkulator ka 229 funksione të ndryshme, korrektuese, statistikore, trigonometrike, etj. Dimensionet e këtij kalkulatori janë 200 x 110 x 19mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Kalkulator DG-1020”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *