TTO Kalkulator DG-1010

3.30

TTO Kalkulator DG-1010

Kodi i produktit: dh052 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Kalkulator me kualitet të lartë dhe material të qëndrueshëm, me shfaqje të 12 numrave në ekranin e tij. Ky kalkulator ka 56 funksione të ndryshme, korrektuese, statistikore, trigonometrike, etj. Dimensionet e këtij kalkulatori janë 200 x 115 x 20mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Kalkulator DG-1010”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *