TTO Kalkulator DG-1000

5.40

TTO Kalkulator DG-1000
Kodi i produktit: dh051 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Kalkulator me kualitet të lartë dhe material të qëndrueshëm, me shfaqje të 12 numrave në ekranin e tij. Ky kalkulator është edhe solar edhe me bateri, selektorë të rrumbullaksimit dhe decimal, tast për memorie dhe simensione prej 187 x 147 x 35mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Kalkulator DG-1000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *