TTO Kalkulator DG-100

1.90

TTO Kalkulator DG-100
Kodi i produktit: dh050 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Kalkulator xhepi, me kualitet të lartë dhe material të qëndrueshëm, me shfaqje të 12 numrave në ekranin e tij. Ky kalkulator është edhe solar edhe me bateri si dhe ka dimensione prej  97 x 60 x 10mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Kalkulator DG-100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *