TTO Jastek per vula

0.75

TTO Jastek per vula

Përshkrimi

Pad për vula me kualitet të lartë dhe rezistent ndaj tharjes së ngjyrës Dimensionet e pjesës ku vendoset ngjyra për vulë janë: 90x55mm, kurse dimensione e përgjithshme të këij aksesori janë: 95x65x14mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Jastek per vula”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *