TTO ID kartela me lidhëse kaltert

0.45

TTO ID kartela me lidhëse kaltert
Kodi i produktit: dh047 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Bexhi mund të vendoset si aksesor në qafë dhe kështu nuk do ta harroni kartelën tuaj identifikuese por do ta keni gjithmonë me vete. Dimensionet e tij janë 85x85cm, kurse gjatësia e shiritit është 51cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO ID kartela me lidhëse kaltert”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *