TTO Heft makina 24/6 metal

5.80

TTO Heft makina 24/6 metal

Përshkrimi

Kapëse për letra, i përbërë nga metali. Kjo kapëse ka kapacitet për lidhjen e mbi 30 letrave, thellësi prej 31 mm. Kapëset brenda saj janë 24/6 & 26/6 dhe ka gjithsej 100 copë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Heft makina 24/6 metal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *