TTO Heft makina 24/6 HK25

4.40

TTO Heft makina 24/6 HK25

Përshkrimi

Kapëse për letra, i përbërë nga materiali plastikë. Kjo kapëse ka kapacitet për lidhjen e mbi 25 letrave, thellësi prej 31 mm. Kapëset brenda saj janë 24/6 & 26/6 dhe ka gjithsej 100 copë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Heft makina 24/6 HK25”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *