TTO Heft makina 24/6 25fl

2.35

TTO Heft makina 24/6 25fl.

Përshkrimi

Kapëse për letra, i përbërë nga materiali plastikë. Kjo kapëse ka kapacitet për lidhjen e mbi 20 letrave, thellësi prej 53mm. Kapëset brenda saj janë 24/6 & 26/6 dhe ka gjithsej 100 copë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Heft makina 24/6 25fl”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *