TTO Gota per lapsa Zeze rumb.

0.85

TTO Gota per lapsa Zeze rumb.

Përshkrimi

Mbajtësja për lapsa është shumë e nevojshme për t’i mbajtur lapsat dhe stilolapsat në mënyrë organizative dhe për të mos i humbur . Kjo mbajtëse ka formën e një gote dhe  dimensione prej 80 x 80 x 100mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Gota per lapsa Zeze rumb.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *