TTO Goma E30

0.20

TTO Goma E30
Kodi i produktit: dh039 Kategorite , , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Gomë për fshirje të lapsit apo shkrimeve, mjaft e qëndrueshme, me material nga plastika e butë, nuk lë shenja dhe nuk e dëmton fletën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Goma E30”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *