TTO Gersher ZigZag 13cm 1/1 bl.

0.95

TTO Gersher ZigZag 13cm 1/1 bl.

Përshkrimi

Gërshërë xhepi me gjatësi 13 cm, me kualitet shumë të lartë nga çeliku që nuk ndyshket (Stainless Steel), të qëndrueshme dhe mjaft kompakte për t’i vendosur në hapsirë të vogël.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Gersher ZigZag 13cm 1/1 bl.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *