TTO Gërshër 25cm

1.00

TTO Gërshër 25cm

Përshkrimi

Gërshërë me gjatësi 25 cm, me kualitet shumë të lartë nga çeliku që nuk ndryshket (Stainless Steel), të qëndrueshme dhe mjaft kompakte për t’i vendosur në hapsirë të vogël.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Gërshër 25cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *