TTO Gërshër 21cm Soft

0.90

TTO Gërshër 21cm Soft

Përshkrimi

Gërshërë me gjatësi 21 cm, me kualitet shumë të lartë nga çeliku që nuk ndryshket (Stainless Steel), të qëndrueshme dhe mjaft kompakte për t’i vendosur në hapsirë të vogël.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Gërshër 21cm Soft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *