TTO Gërshër 17.5cm Premium

0.80

TTO Gërshër 17.5cm Premium

Përshkrimi

Gërshërë me gjatësi 17.5 cm, me kualitet shumë të lartë nga çeliku që nuk ndryshket (Stainless Steel), me teh prej 1.8mm, të qëndrueshme dhe mjaft kompakte për t’i vendosur në hapsirë të vogël.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Gërshër 17.5cm Premium”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *