TTO Gel pen Super, e kalter

0.30

TTO Gel pen Super, e kalter

Përshkrimi

Keni nevojë për një stilolaps me gomë të vetën që përmbushë nevojën dhe dëshirën tuaj, jeni duke i provuar të gjithë por nuk ju përshtaten? Atëherë stilolapsi nga TTO në formë geli, mund të jetë zgjidhja juaj. Ky stilolaps mund të shkruajë deri në 300m, me rimbushje deri në 5mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Gel pen Super, e kalter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *