TTO Gel pen me gome+fyshta

1.49

TTO Gel pen me gome+fyshta

Përshkrimi

Keni nevojë për një stilolaps me gomë të vetën që përmbushë nevojën dhe dëshirën tuaj, jeni duke i provuar të gjithë por nuk ju përshtaten? Atëherë stilolapsi nga TTO në formë geli, mund të jetë zgjidhja juaj. Ky stilolaps ka sasi ngjyre prej 0.7g dhe mund të shkruajë deri në 600m,me rimbushje deri në 7mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Gel pen me gome+fyshta”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *