TTO Fotoleter A4/100, 150gr

9.00

TTO Fotoleter A4/100, 150gr

Përshkrimi

Letër për printim dhe foto me shkëlqim. Ky lloj i letrës është i formatit A4 dhe ka në pako 100 copë fletë. Pesha e kësaj pako arrin 150g.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Fotoleter A4/100, 150gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *