TTO Fasciklla 600gr, e verdhe

0.70

TTO Fasciklla 600gr, e verdhe
Kodi i produktit: dh024 Kategorite , , Tags: , , ,

Përshkrimi

Fasikëll nga kartoni e përbërë nga tri pjesë të palosshme. Kjo fasikëll është e formatit A4 dhe përpos pamjes së bukur dhe funksionit organizativ, gjithashtu mbron të dhënat apo ato që i vendosni brenda saj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Fasciklla 600gr, e verdhe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *