TTO Detector MT400

11.85

TTO Detector MT400
Kodi i produktit: dh020 Kategorite , Tags: , , ,

Përshkrimi

Detektor me rreze ultravjollce për para apo kredit kartela. Kjo pajisje ka një dritë me 1x4w që ndihmojnë në verifikimin e parave apo kredit kartelave. Detektori është elektronik, ka funksion on/off, si dhe ka fuqi të energjisë prej 220V deri në 240V. Dimensionet e kësaj pajisje janë 193x87x76mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Detector MT400”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *