TTO Detector MT-600

24.00

TTO Detector MT-600
Kodi i produktit: dh019 Kategorite , Tags: , , ,

Përshkrimi

Detektor me rreze ultravjollce për para apo kredit kartela. Kjo pajisje ka dy drita me 2x6w + një dritë të bardhë fluoroshente prej 4w që ndihmojnë në verifikimin e parave apo kredit kartelave. Detektori është elektronik, ka funksion on/off, si dhe ka fuqi të energjisë prej 220V deri në 240V. Dimensionet e kësaj pajisje janë 268x140x140mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Detector MT-600”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *