TTO Desk organizer 3in1

3.40

TTO Desk organizer 3in1

Përshkrimi

Nganjëherë nga stresi dhe koha e pamjaftueshme nuk i shohim gjërat para syve, apo tavolina jonë e punës bëhet një tollovi e paimagjinueshme. Prandaj na vjen në ndihmë oragnizuesi i tavolinave, i cili rregullon gjërat duke krijuar më shumë hapsirë dhe duke na lehtësuar punën për t’i gjetur gjërat menjëherë. Ky aksesor është nga materiali metalik dhe është i ndarë në disa sesione, 1 për aksesorët për shkrim(blloqe, fletore), 1 sesion për aksesorë zyre (goma, letra ngjitëse) dhe 1 për letra. Dimensionet e tij janë 203 x 103 x 99mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Desk organizer 3in1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *