TTO Çanta Business XL

41.00

TTO Çanta Business XL
Kodi i produktit: dh016 Kategorite , , Tags: , ,

Përshkrimi

Çanta Bussines XL është një çantë kualitative dhe mbrojtëse me një dizajn klasik. Kjo çantë ka madhësi prej 16″ dhe përpos që bartni dhe merrni fletoret, librat apo gjësendet tuaja kudo me vete, gjithashtu i mbron ato nga papastërtitë dhe lagështia sepse është rezistent ndaj ujit. Tani udhëtimi juaj është i plotësuar dhe pa brenga, sepse ato që ju duhen i keni me vete me çantën Bussines XL.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Çanta Business XL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *