TTO Çanta Business L

36.00

TTO Çanta Business L
Kodi i produktit: dh014 Kategorite , , Tags: , , ,

Përshkrimi

Çanta Bussines L është një çantë kualitative dhe mbrojtëse me një dizajn klasik. Kjo çantë ka madhësi prej 15.6″/16″ dhe përpos që bartni dhe merrni fletoret, librat apo gjësendet tuaja kudo me vete, gjithashtu i mbron ato nga papastërtitë dhe lagështia sepse është rezistent ndaj ujit. Tani udhëtimi juaj është i plotësuar dhe pa brenga, sepse ato që ju duhen i keni me vete me çantën Bussines L .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Çanta Business L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *