TTO Bloknote Basic A7/50

0.18

TTO Bloknote Basic A7/50 #

Përshkrimi

Bllok i shënimeve i formatit A7 nga TTO, i lidhur me spirale nga metali. Ky bllok ka 50 fletë dhe mund ta merrni me vete ngado, duke mos lejuar që të humbni ndonjë të dhënë me rëndësi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Bloknote Basic A7/50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *