TTO Bloknote Basic A6/50 D

0.30

TTO Bloknote Basic A6/50 D

Përshkrimi

Blloku i shënimeve i formatit A6 nga TTO ka 50 fletë dhe mund ta merrni me vete ngado, në zyrë, shtëpi, konferenca, në mënyrë që informatat e rëndësishme të mos mbesin në harresë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Bloknote Basic A6/50 D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *