TTO Bloknote Basic A5/50

0.49

TTO Bloknote Basic A5/50 #
Kodi i produktit: dh010 Kategorite , , Tags: , , ,

Përshkrimi

Bllok i shënimeve i formatit A5 nga TTO, i lidhur me spirale nga metali. Ky bllok ka 50 fletë dhe mund ta merrni me vete ngado, duke mos lejuar që të humbni ndonjë informatë me rëndësi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Bloknote Basic A5/50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *