Trust Powerbank 10000 Primo – E zezë

21.90

Trust Powerbank 10000 Primo – E zezë
Output: 1 USB port me 5W/1A dhe 1 me 10W/2.1A 10.000 mAh battery

Përshkrimi

Kompatibile me tablet dhe telefona
Output: 1 USB port me 5W/1A dhe 1 me 10W/2.1A 10.000 mAh battery
Ri-mbushje e shpejte 2A USB charger
Smart Protection System për mbushje të sigurtë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trust Powerbank 10000 Primo – E zezë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *