Sale!

Trussardi My Land Sprej pas rrojes 100 ml.

50.00 44.90

Trussardi My Land Sprej pas rrojes 100 ml.

Kodi i produktit: gv388 Kategorite ,

Përshkrimi

Trussardi My Land Sprej pas rrojes 100 ml.

Trussardi Locioni përfaqëson trajtimin kozmetik të burrave me klas dhe tani vjen me një formulë të re speciale. Freskon dhe pastron lëkurën e rruar, duke e bërë të butë. Ky locion do ti japë fytyrës tuaj një erë te mire dhe origjinale nga Trussardi My Land.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trussardi My Land Sprej pas rrojes 100 ml.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *