Sale!

Trussardi My Land Sprej pas rrojes 100 ml.

50.00 44.90

 • Porosit direkt ne VIBER +383 45 502 206
 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Trussardi My Land Sprej pas rrojes 100 ml.

  Kodi i produktit: gv578 Kategorite ,

  Përshkrimi

  Trussardi My Land Sprej pas rrojes 100 ml.

  Trussardi Locioni përfaqëson trajtimin kozmetik të burrave me klas dhe tani vjen me një formulë të re speciale. Freskon dhe pastron lëkurën e rruar, duke e bërë të butë. Ky locion do ti japë fytyrës tuaj një erë te mire dhe origjinale nga Trussardi My Land.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Trussardi My Land Sprej pas rrojes 100 ml.”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *