Spiderman Fotrolla për Lapsa SPG-003

4.00

Spiderman Fotrolla për Lapsa SPG-003
5903162019413

Kodi i produktit: OK092 Kategoria

Përshkrimi

Spiderman Fotrolla për Lapsa SPG-003
5903162019413
Formë klasike të një tubi e dekoruar bukur.
Fotrollë perfekte për lapsa dhe furnizime të tjera shkollore.
Madhësia 21x7cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spiderman Fotrolla për Lapsa SPG-003”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *