Spiderman Çantë Shkollore me Rrota SPG-12

34.90

Spiderman Çantë Shkollore me Rrota SPG-12
5903162019758

Kodi i produktit: OK090 Kategoria

Përshkrimi

Spiderman Çantë Shkollore me Rrota SPG-12
5903162019758
Çantë me rrota.
Shpina ka një ndarje kryesore dhe një ndarje shtesë.
Përveç kësaj, dy xhepa, një rrjetë, një zingjirë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spiderman Çantë Shkollore me Rrota SPG-12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *