SONAX XTREME – Ujë Për Xhama I Gatshëm Për Përdorim

6.50

Kodi i produktit: DG22 Kategoria

Përshkrimi

Bazuar ne kujdesin ndaj makines produkti Sonax Xtreme Windscreen Wash i Neuburg-ut, behet specialist per lansinim e ketij te fundit i cili ndihmon ne nisjen e lehte te automjetit tuaj. Formula e re arrin 25% te performonaces se pastrimit, kavizion “ultra te shpejte” siguri te madhe dhe nje konsum te reduktuar te cfaredo lengu tjeter te pastrimit. Gjatë pranverës, rrezet e vogela te diellit i kthejne xhamat e njollosur të makines në një rrezik të sigurisë. Keshtu qe, me një fshese shumë efektive xhamash ju jeni në anën e sigurt. Ne sezonin e ngrohte, eshte e domosdoshme qe pastruesi te heq mbetjet e insekteve, te cilat vazhdojne te njollosine xhamin e perpareme perderisa fshiresja edhe te duke vepruar qe te na mundesojdukshmeri me te kthjellet.  Detyre kjo e lehte per Sonax Xtreme Windscreen Wash. Zbuluesit e SONAX kane pasur sukses ne shpikjen e kesaj formule invoative qe ben pastrimin e xhamave dukshem me shume duke kursyer 25% te energjise se formulat e tjera konvencionale. Krahasimi eshte i drejteperdrejt: Zakonishte me pastruesite e tjere fshireses i duhen 8 cikle per te pastruar mire xhamin, kurse Sonax Xtreme Windscreen Wash arrine te njejtin efekt po vetem me 6 cikle, duke kursyer keshtu me shume energji si dhe rrit sigurine tuaj. Produkti permbane dozen ideale te substancave te pastrimit dhe njeherite eshte veqse e pergaditure me uje te zbutur. Keshtu produkti qe te kete efikasitetin e tij derisa ju jeni duke ngare makinen tuaj ne autostrad duhet qe te jete i t`holluar me uje ne proporcion 1:1. Ne kete rast, insektet jane me pak kemngulese per te ateruar ne xhamin tuaj i cili eshte pastruar me SONAX. Formë jashtëzakonisht e dobishëme me dorezë praktike e cila lehtëson përdoruesit për të mbushur në pastruese të përshtatshme pa derdhjen e lëngshme. Dhe hundëz veçanërisht i gjerë i cili lejon dekantimi pa “gurgullima”.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX XTREME – Ujë Për Xhama I Gatshëm Për Përdorim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *