SONAX Pastrues I Fellneve “Star”

8.65

Kodi i produktit: 7357 Kategoria Tags: ,

Përshkrimi

Pastruesi fuqishëm për të gjitha rrotat e çelikut dhe aliazhit. 
Lehtë heq edhe njollat më të vështira si vaji pjekur, pluhuri 
frenave, dhe mbetjet e gomës si dhe ndotjet e tjera të rrugës. 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Pastrues I Fellneve “Star””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *