Remax Headset Sporty RM-S15 – Zi & Portokalli

11.10

Remax Headset Sporty RM-S15 – Zi & Portokalli
Me mikrofon, dhe me kabllo

Përshkrimi

Remax Headset Sporty RM-S15 – Zi & Portokalli
Stili: Neckband
Komunikimi: me Kabllo
Telefona, Portable, iPod, Sport, Suporton muzikë Sensitiviteti: 93±3dB
Rezistenca: 16Ω
Model Number: RM-S15
Konektorët: 3.5mm
Shfrytëzimi për: Mobile Phone
Me mikrofon

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Remax Headset Sporty RM-S15 – Zi & Portokalli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *