Remax Headphone RB-200HB Bluetooth – Të zeza

33.81

Remax Headphone RB-200HB Bluetooth
Të zeza

Përshkrimi

Remax Headphone RB-200HB Bluetooth
Të zeza
Funksion Stereo Premium siguron një cilësi të lartë dhe një kënaqësi të përsosur muzikore.
Multi-funksionale: In-line Mic & Rregullim volumi & Ndalo & kalo në këngën e mëparshme ose të ardhshme.
Kompatibile me të gjitha pajisjet me port jack 3.5mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Remax Headphone RB-200HB Bluetooth – Të zeza”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *